כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בחירות 2008

שלטי התעמולה באירוע בכרם צילום: "עיר לכולנו"
שלטי התעמולה באירוע בכרם צילום: "עיר לכולנו"
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

תיעוד: תעמולה של עובדי עיריה למען רון חולדאי

עיריית ת"א קיימה אירוע בכרם התימנים, כשלכאורה בניגוד לחוקי הבחירות נתלו במקום שלטי תמיכה בחולדאי. עובד עיריה מאשר: "אני תליתי את השלטים". ראש העיריה רקד ונאם על רקע השלטים. העיריה: "זאת זכותם של העובדים"

יואב זיתון  
פורסם: 26.10.08, 13:12

תעמולה פוליטית מפוקפקת של רון חולדאי בתל אביב: תומכים של ראש העיריה ניצלו בשבוע שעבר אירוע מסורתי שמארגנת העיריה לטובת תעמולה – זאת לכאורה בניגוד לחוקי הבחירות. מדובר באירוע שמקיימת העיריה לתושבי שכונת כרם התימנים מדי חג סוכות בגינה הציבורית בפינת הרחובות הכובשים ומל"ל.

 

את המתחם ארגנו עובדי עיריה, בהם רוני לוי, שהוא גם יו"ר ועד השכונה. בסרטון שצילמה מועמדת מטעם "עיר לכולנו", רחל (רוחיק) גלעד, נראה לוי מודה כי הוא תלה שלטים במתחם האירוע. השלטים, לפי הסרטון, הם שלטי ברכה של חולדאי מטעם העיריה, לצד שלטים פוליטיים הקוראים להצביע למפלגתו, "תל אביב אחת".

 

 

התעמולה האסורה למען חולדאי

 

לוי אף גידף את גלעד, שביקשה לתלות גם את שלטי מפלגתה, ואמר לה: "לכי מפה. אנחנו לא מתעסקים עם אחת שהולכת עם ערבים".

 

בתמונות אחרות נראה חולדאי רוקד במתחם על רקע שלטי הבחירות שלו. גם אם העיריה תטען שמדובר במעידה של עובד עיריה/ פעיל בחירות, הרי שחולדאי נאם באירוע עירוני על רקע שלטיו הפוליטיים, מבלי שדרש להסירם קודם לכן.

 

חוקי הבחירות, יש להדגיש, אוסרים על ביצוע תעמולה פוליטית כחלק מאירוע ציבורי שמארגנת העיריה, ואוסרים גם על תליית שלטים פוליטיים במקום

שאינו לוח מודעות שהוגדר לכך. 

 

רוני לוי מסר בתגובה: "גלעד רצתה לתלות שלטים, ועניתי לה: תשמעי, אדון חנין הוא קומוניסט ואנטי ציוני ולא מתאים לנו דבר כזה בשכונה. גלעד אוהבת לעשות חראקה בשביל שידברו איתה לא יפה, אבל לא נתתי לה את הצ'אנס. היו אנשים שם שצעקו עליה, שלא רצו שהיא תדביק שלטים על בתים. בסוף נתנו לה לשים שלט אחד של דב חנין. תליתי גם שלטים של תל אביב אחת, מודה. אז מה אם אני עובד עיריה?".

 

מהעיריה נמסר בתגובה: "עובדי עיריה, כמו כל עובדי המגזר הציבורי, רשאים אחרי שעות העבודה לפעול, להתאגד ולהתבטא על בסיס פוליטי ואין בכך טעם לפגם. במקרה המדובר ואף מתועד בסרט המלא, נתלו שלטים של כל המועמדים. נציין כי התלייה התבצעה לא במסגרת האירוע ולא על ידי מארגניו".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 53 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות