כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בחירות 2008

רינה גרינברג צילום: גיל נחושתן
רינה גרינברג צילום: גיל נחושתן
 
עדי אלדר צילום: ניב קלדרון
עדי אלדר צילום: ניב קלדרון
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

גרינברג: להוציא צו מניעה נגד העירייה ואלדר

מטה הבחירות 'כרמיאל ביתנו' טוען בבקשה: עדי אלדר הפך את העירייה ללשכת הפרסום שלו. עיריית כרמיאל: "עדי אלדר ועובדי העירייה, פעלו, פועלים ויפעלו בהתאם לחוק"

גלית פרי 
פורסם: 28.09.08, 10:05

מטה הבחירות 'כרמיאל ביתנו' שבראשות רינה גרינברג הגיש בקשה לועדת הבחירות המרכזית, להוציא צו מניעה נגד ראש העיר עדי אלדר. בבקשה טענו באי כוחה של גרינברג כי אלדר עובר על חוק הבחירות ומקיים תעמולת בחירות תוך שימוש במימון כספי העירייה, בניגוד לחוק.

 

בנימוק הבקשה ליו"ר ועדת הבחירות, השופט אליעזר ריבלין, נכתב: "יו"ר ועדת הבחירות המרכזית מתבקש ליתן צו מניעה זמני וקבוע כנגד עדי אלדר

ועיריית כרמיאל, לפיו עליהם להימנע מכול פרסום אישי של אלדר או של פעולותיו בעירייה, בכל מסגרת פרסומית אשר ממומנת במישרין או בעקיפין מתקציב העירייה וזאת עד לאחר הבחירות לראשות עיריית כרמיאל".

 

עוד הם טענו: "המשיב הפך את העירייה ללשכת הפרסום שלו, באופן שבפרסום של העירייה או מטעמה או במימונה מופיע שמו, כינוי תפקידו ופועלו בעבור תושבי העיר. מאז החלו מנשבות רוחותיה של מערכת הבחירות, מפרסמת עיריית כרמיאל בתדירות הולכת וגוברת מודעות מטעמה".

 

בהמשך מביאים באי כוחה של גרינברג דוגמא: "בפארק המשפחה, אמר מנחה הערב למשתתפים: 'בשום עיר אין ראש עיר כזה כמו עדי אלדר, תצביעו לעדי אלדר'. שכרו של התועמלן שולם במישרין או בעקיפין מקופת העירייה".

 

עוד נכתב בעתירה כי באותו אירוע הונפו בפארק המשפחה בלונים עליהם התנוסס שמו של עדי אלדר, וכי התקיימה במקום תעמולת בחירות, תוך ניצול אירוע של העירייה.

 

רינה גרינברג אמרה לאחר הגשת העתירה: "אני רואה שראש העיר מבזבז במערכת הבחירות כסף בלי פרופורציה מטעם העירייה. אני מבינה כי עדי מאוד מפחד להפסיד את השלטון".

 

מעיריית כרמיאל נמסר: "עדי אלדר ועובדי העירייה, פעלו, פועלים ויפעלו בהתאם לחוק ללא כל קשר לבחירות. הטענות נשלחו לבדיקה של היועץ המשפטי".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 15 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות