כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
רק בריאות

יצחק ימיני. צילום: נמרוד גליקמן
יצחק ימיני. צילום: נמרוד גליקמן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

יצחק ימיני סירב לחשוף את תיקו הרפואי

ראשי הרשויות באזור נתניה התבקשו להציג את התיק הרפואי שלהם. פירברג, עמיר ריטוב, אפי דרעי ויצחק גולברי הסכימו. ואילו יצחק ימיני, עמוס עזני ושלמה רצאבי סירבו

אריאל נוי 
פורסם: 29.07.08, 17:55

מצב בריאותם של ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג, ושל ראש מועצת קדימה, יצחק גולברי מצוין, כך עולה מהתיק הרפואי של ראשי הרשויות, אותו הם הסכימו להעביר ל"ידיעות נתניה".

 

אפי דרעי, ראש מועצת כפר יונה, בן 56, עבר לפני כשבועיים בדיקת אקו לב, שנמצאה תקינה. רופא המשפחה שלו, ד"ר ארנזון, שלח את סיכום בדיקת הלב, ולפיה: "מצבו יציב ואין עדות למחלת איסכמית ואין לו הגבלות רפואיות".

 

על פי תיקו הרפואי של עמיר ריטוב, ראש המועצה האזורית לב השרון, הוא סובל מתת פעילות של בלוטת המגן והוא נמצא תחת טיפול תרופתי. רופא המשפחה שלו, ד"ר אלקלעי אליעזר, ציין במסמך רפואי רשמי: "הבעיה אינה גורמת לכל מגבלה בתפקודו".

 

לפני כחודש ראשי הרשויות המתמודדים לקדנציה נוספת באזור נתבקשו להציג את תיקם הרפואי ולחשוף את ההיסטוריה הרפואית שלהם בפני הציבור שבחר

בהם. יצוין כי ראש מועצת פרדסיה, יצחק ימיני, סירב לחשוף את תיקו הרפואי וכך גם ראש מועצת אבן יהודה, עמוס עזני וראש מועצת תל מונד, שלמה רצאבי.

 

ההיסטוריה הרפואית של פיירברג היא משעממת למדי. רופא המשפחה שלה, ד"ר מיכאל גרינברג, שלח אישור רשמי על מצב הבריאותי התקין. פיירברג, בת 57, היא בעלת לחץ דם טוב ותקין 120/75. לדברי גרינברג, היא מעולם לא עישנה. בילדותה היא עברה ניתוח להסרת שקדים. "מאז, לאורך כל השנים, בריאה ללא מגבלות רפואיים כלשהם", מסר בדו"ח ד"ר גרינברג. עוד נמסר כי לראש העירייה רגישות לתרופות פניצלין.

 

למרות מצב בריאותה התקין, פיירברג הדגישה כי היא העבירה את הטופס למרות שהיא מוחה על כך. לדבריה, היא לא חושבת שמצב בריאותה צריך להיות עניין לציבור. "יחד עם זאת, כדי שלא ייווצר הרושם כאילו יש לי משהו להסתיר, אני מצרפת את הגיליון הרפואי שלי, כפי שערך רופא המשפחה", היא הוסיפה.

 

גולברי נמצא בכושר מצוין, על פי מסמך רופאת המשפחה שלו, ד"ר גילה מיכל. משקלו 81 ק"ג, גובהו 1.80 מטר, לחץ הדם 113/73. במסמך צוין שיש לו אלרגיה חמורה לעקיצת דבורים. "בסך הכל אני שומר על כושר ולא מעשן, כך שמצבי הרפואי לא רע", הוא אמר.

 

עזאני בתגובה: "אני מרגיש מצוין ואני בכושר טוב מאד, אז למה אתם צריכים את התיק?".

ימיני: "ברמה העקרונית, אני סבור שהתיק הרפואי שלי או של כל נבחר אחר בשלטון המקומי לא צריך להיות נחלת הכלל. מצבי הבריאותי טוב והכושר הגופני שלי מצוין. כל מי שיש לו ספק בכך מוזמן להתחרות איתי בכל יום ב-5:30 בבוקר בחדר הכושר בקאנטרי של פרדסיה. התושבים שמתאמנים איתי יכולים להעיד על כך ממקור ראשון".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 13 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות