כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מהיר וזול מאוטובוס?

בגלל מחירי הדלק. (אילוסטרציה) צילום: דורון גולן
בגלל מחירי הדלק. (אילוסטרציה) צילום: דורון גולן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הנוסעים במוניות בין נהריה לחיפה משלמים יותר

מחיר הנסיעה מנהריה לעכו כיום הוא 8.50 שקלים, בעוד שבאוטובוס משלמים הנוסעים 7.70 שקלים בלבד. גם הנסיעה לחיפה התייקרה. בתחילת החודש יעלו גם המחירים של אגד

יפה ברנס 
פורסם: 30.06.08, 10:08

תעריפי הנסיעות הבינעירוניים, של מוניות קווי הגליל התייקרו לאחרונה ועלות הנסיעה היום מנהריה לעכו עומדת על 8.50 שקלים, במקום 7.80 שקלים.

 

גם הנסיעה מעכו לחיפה בקווי הגליל עולה היום 11 שקלים במקום 9.90 שקלים. מנהריה לחיפה משלמים הנוסעים 14 שקלים במקום 12.70 שקלים.

 

לדברי מנכ"ל קווי הגליל, סולימאן בדרה, התעריף השתנה לאחר שמשרד התחבורה אישר להעלות את תערפי הנסיעה בקווים הללו. זאת אחרי שלוש שנים וחצי במהלכן לא הועלו המחירים.

 

בדרה: "בדרך כלל המחירים מתעדכנים פעם בשנה, בשלוש השנים האחרונות זה לא קרה. זאת עקב סיבות שונות כמו תחלופת הפקידים בדרגים המדיניים מדי תקופה קצרה.

 

"העניין נדחק כי לא ממש איכפת להם מהבקשות של נהגי המוניות. לאחרונה בעקבות עליית מחירי הדלק לחצנו עד שלבסוף אישרו לנו לעלות תעריפים".

 

לדברי בדרה, התעריפים שאישר משרד התחבורה לגבות בנסיעה בקווים הללו גבוהים יותר ממה שבפועל גובים בקווי הגליל. החברה החליטה שלא לגבות את מלוא המחיר בשל התחרות הקיימת בין חברות נסיעה שונות כמו רכבת ישראל, וקווי התחבורה הציבורית של "אגד".

 

מחיר הנסיעה באוטובוסים של חברת "אגד" בקווים הללו נשאר זהה מאז עליית התעריפים האחרונה שהייתה ב-1 בינואר 2008, אך כבר בתחילת החודש הקרוב הוא יועלה שוב.

 

מאגד נמסר כי ביום שלישי (1 ביולי) משרד התחבורה צפוי להכריז על עליית תעריפים בשיעור ממוצע של 2.3%. לכן, מחיר נסיעה בקו עכו- נהריה יעלה מ- 7.70 ל- 7.90 שקלים.

 

מחיר נסיעה בקו נהריה-חיפה יעלה מ- 15 שקלים ל- 15.50 שקלים. ומחיר נסיעה בקו עכו-חיפה תעלה מ-12 שקלים ל- 12.30 שקלים.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות