הוסיפו תגובה 
הדפיסו את התגובות 
דרישה: לאסור בחוק מסיבות קריוקי ביתיות    חופית כהן
1. רעיון גרוע
אפשר לחשוב... כמה אנשים ששרים קריוקי לא מפריעים לאף אחד. כל עוד זה לא ב1-2 בלילה זה סבבה, אפילו נחמד.
ניצן ,   חולון   (08.11.12)
2. פופוליזם במסווה של דאגה לצעירים.
מורן ישראל מבין היטב כי אף אחד לא יאסור על התושבים לראות טלוויזיה ולשמוע מוזיקה ברמת רעש סבירה,לעומת זאת הגבלת רעש לפי דציבלים היא בבחינת סירוס החוק.יהיה קשה מאד לצייד את רשויות האכיפה במיכשור מתאים,לדאוג לתקינותו של אותו המיכשור וזאת בנוסף לשאלות בתחום המשפט שלבטח ייעלו כאשר העירייה תצטרך להוכיח כי תוצאות מדידה כאלה או אחרות אכן יכולות להיות עילה לקנס/תביעה. החוק,במציאות של חולון כדי שיהיה חוק מוחלט,האוסר הפעלת מערכות הגברה.בדיוק כפי שנעשה הדבר בנתניה. הטענה כי יש לצעירים יש את הזכות לבלות פופוליסטית אף היא. לאף אחד,אבל לאף אחד אין זכות לפגוע בזכות הבסיסית של כל אדם ואדם - זכות למנוחה ולשינה. כל המפר זכות זו,אם בזימרה,אם בנגינה,ואם בדרך אחרת הינו עבריין מבחינה מוסרית,וכולי תקווה כי בקרוב ייפוך גם להיות עבריין מבחינת חוק עירוני. קריוקי - כן.במקומות שנועדו לכך,הרחק מאיזורי מגורים.הרחק מילדים וקשישים שמבקשים לנוח בשעות הערב.
אלכס ,   חולון   (08.11.12)
3. העצומה
וכמובן שניתן לעיין בעצומה כאן : http://www.atzuma.co.il/karaokelawholon
אלכס ,   חולון   (08.11.12)
4. צריך חוק לאשפז את כל אלו שחושבים שהם יודעים לשיר
כדאי שיש(א)ירו אותנו לבד, כלומר בלעדיהם... כל אחד חושב הוא מינימום זהר ארגוב אפילו לא דלעת נמעכת..
(08.11.12)
5. אכיפה כושלת
אם המשטרה היתה באמת אוכפת את החוק בזמן אמת או קרוב לזה ,לא היה צריך לחוקק חוק חדש,במצאות עד שבמשטרה עונים לטלפון ומגיעים למקום ,עוברת למעלה משעה,ולאחר הסתלקות השוטרים המוסיקה חוזרת.
אדם ,   חולון   (08.11.12)
6. דווקא אתה הפופוליסט
אף אחד לא אמר שמותר להפריע בכל שעות היממה, אבל אני חושבת שצריך לקבוע שעות סבירות בנוגע למטרדי רעש. לדעתי השעה של 11 בלילה היא שעה סבירה... אתה אומר שכולם זכאים למנוחה ושינה... מה יקרה אם שכן שלי רוצה לישון ב6 בערב? אני צריכה לא לנגן בגלל זה? אי אפשר למנוע מאנשים לחיות ו9 בערב זה ממש שעה מוקדמת.
מרינה ,   חולון   (08.11.12)
7. סיפור חיי - כנסו
זאת דוגמה לחוק שיצא משליטה, ואני אדגים את זה על עצמי: עובד א-ה עד שעות אחה"צ, מבלה את הנסיעה בכביש הסואן. אח"כ מבלה את שעות הערב בקיפול הילדים לקראת שינה כאשר עד 21:00 אתה שומע את שאון העיר מחלון הבית, ורק ב- 21:00 יש טיפה, אבל רק טיפה של שקט. תוסיפו לזה שתמיד מישהו משפץ עד שעות הערב ותוסיפו את המתנ"ס ליד הבית שלי שעושה זומבה עד שעה 22:00 בערך. אז אם יש לי יום אחד שאני רוצה לנוח והשקט בו הוא טהור זה יום ששי בערב. אני מגיע סחוט אחרי שבוע עבודה ומאוד רוצה לצבור אנרגיות לקראת השבוע החדש. אבל במקום זה - כל ששי, אבל כל ששי, עפ"י חוק, השכנים, ואני מציין כי מדובר בשכונה צפופה מאוד עושים קריוקי בעוצמות קיצוניות. לא בווליום שלא נעים באוזן או טיפה מוציא מריכוז, אני מדבר איתכם על ווליום שאי אפשר לדבר בתוך הבית הפרטי שלי עם חלונות סגורים. ומצטער שכמו כל מפרסם שנה א' אני שולף את קלף הילדים, אבל ילד בן 10 חודשים וילד כמעט בן 3 זקוקים לשינה הזאת, במקום זה כל ששי בערב בשעות הקטנות (עד 00:00 כמובן, הם מכירים את החוק השכנים האלו) הילדים לא ישנים ובוכים במיטה, נוסף על הרעש וההתמודדות השבועית עם עבודה אני עכשיו צריך להרגיע אותם כי אין להם תנאים לישון. פעם אחת חזרנו מארוחת חג אצל חמי וחמותי, שמענו עוד כשהיינו באוטו עם חלונות סגורים ומזגן את המסיבה, ופשוט חיכינו ברחוב, ולא עלינו הבייתה עד יעבור זעם. אז יבואו ויגידו שאסור עוצמות חזקות, אז אני אענה שכבר היו פה מספר שוטרים ששמעו את אותו ווליום בדיוק, אמרו שזה מוגזם אבל הם לא יכולים לעשות כלום, מותר עד 00:00 בערבי ששי וחג. אז אני אולי מייצג את אוכלוסיית הזוגות הצעירים עם ילדים אבל יש עוד משפחות והרבה אוכלוסיה קשישה. כנראה שכל מי שחתם על העצומה, מייצג איזושהי אוכלוסיה שסובלת מהתופעה הבזויה הזו. אז הנה לו חוק, שמגן בעצם על החוגגים ופוגע בשאר הדיירים. אני לא אשמאי טרחן, פעם בכמה זמן מסיבה.. אין לי בעיה, תעשו, תחגגו ובעוצמה נורמאלית, אבל כל ששי, כל ששי ההתמודדות הזאת?! אולי נמתח עוד את הגבול עם החוק הזה? אני אנגן דפש מוד בעוצמות קיצוניות עד 00:00 ושכנה אחרת שלי תנגן את המוסיקה שלה בעוצמה קיצונית ונהיה 3 דיירים שמחרישים שכונה שלמה. אבל.. מותר לנו, זה החוק, לא? יבוא שוטר, יתפוצץ לו עור התוף, אבל ידיו כבולות. אז לא נראה לי שלזה המחוקק התכוון, אלא אם אני טועה. כי אני יכול באותה מידה בשעה 7:00 ביום שבת, כאשר פעם אחת בשבוע אנשים יכולים להרשות לעצמם יקיצה טבעית, אני יכול להוציא את הרמקולים ולנגן רוק כבד בעוצמה קיצונית, תנו לי סיבה חוקית למה לא לעשות את זה. אז כן, אני בעד החוק, אם אנשים לא מסוגלים להגיע להבנה שהם חיים בחברה ושצריך להתחשב באחר, לדחות סיפוקים ולתרום לכלל הזולת, אז צריך חוק שיכריח אותם לעשות את זה. חוק הוא יפה עד שהוא יוצא משליטה ואנשים מנצלים אותו לרעה. לכן, צריך להחמיר עם החוק. למחוקק, שהוא נציג העם, יש זכות מלאה לבוא ולהגיד: ,,סמכתי עליכם כשנתתי לכם לנגן מוסיקה רועשת עד שעה מאוחרת, אתם לא מצליחים להתמודד עם זה ומנצלים את זה לרעה, אז אני אקשה עוד יותר." אני מזמין אתכם לסתור את טענותיי.
עומר ,   חולון   (08.11.12)
8. אז בוא תגור במקומי
שכל יום אתה חוזר מהעבודה כשאתה משעה 5 בבוקר על הרגליים ומת לנוח עושים לך קריוקי עם טרנסים שמפוצצים את הבניין ואז נראה אותך מדבר
ליאת ,   חולון   (09.11.12)
9. מחזקת אותך
לכל החכמים בואו תיהיו 10 דקות במקומנו ואחרי יום עבודה של 16 שעות מ5 בבוקר עד 8 בערב על הרגליים ועוד תשמעו קריוקי בעוצמות כמעט כמו של מועדון לילה אז נראה כמה יפי נפשה תישארו הלוואי שהחוק יחוקק מחר
עינית ,   חולון   (09.11.12)
10. עומר, היטבת לתאר....תודה!
פלורה ,   חולון   (09.11.12)
11. אנחנו ממש בעד הרעיון, וממש ממש סובלים מהשכנים שלנו
שעושים קריוקי בגינת ביתם בצורה הכי לא מתחשבת שרק אפשר ומרעידים לפחות אחת לחודש את כל השכונה, בלי שום בושה ושום יומרה להתחשב בשכנים, או במישהו.
רעות ,   חולון   (09.11.12)
12. עומר, כאילו כתבת את הסיפור שלנו
ויש לי חשד שאנחנו לא גרים באותו הרחוב בחולון. אבל גם לנו יש שכנים "מקסימים" שלא אכפת להם בכלל שכל השכונה סובלת, וגם עלינו המשטרה לא שמים, וגם לנו יש ילדים קטנים שלא יכולים לישון. כבר כמה פעמים כשהתחיל הקריוקי ברחנו מהבית לעיר אחרת, כדי לישון אצל ההורים. ממש מקווה שחולון תתעורר וישימו סוף לחוצפה הבלתי תאומן של אנשים שרוצים "לעשות כיף" וממש לא אכפת להם עם כל סביבתם סובלת.
רעות   (09.11.12)
13. אין לצעירים היכן לבלות,שירות מוניות שרות לת-א
הופסק,להיכן רוצים שהצעירים יילכו לבלות..?? הסעות של הלוך וחזור של ההורים לא בא בחשבון!!! אין מקומות בידור ובילוי לצעירי חולון.....
(09.11.12)
14. למרינה
"אף אחד לא אמר שמותר להפריע בכל שעות היממה, " כאן בעצם אפשר לסיים את השיחה.כי את חושבת שישנם שעות שכן מותר לך להפריע את מנוחתו של הזולת,כאשר בעצם אין שעות כאלה. מותר לך לעשות מה שבא לך עם חייך,בביתך הפרטי,אבל ברגע שזה חוצה את הקיר - את הופכת למטרידה,ואותו השכן למוטרד.
אלכס   (09.11.12)
15. אין לכם מושג כמה אנחנו בעד החוק הזה!!!!!
שוטרים ממחוז תל אביב   (10.11.12)
16. להפסיק ומיידית! מי שרוצה שילך למועדון
מי שרוצה להשתתף בכזה מקום שילך למועדון מרוחק שמספק את זה ולא יתעלל בשכנים שלו!
דני ,   רמת גן   (10.11.12)
17. סוף סוף,אצלנו בנווה סביון לפני שבועיים היה מכות אחרי השעה10
בלילה עד שהביאו ,   משטרה ופזרו ההפגה   (10.11.12)
18. קריוקי נהפך לחביב הערסים החדש. מכת מדינה.
(10.11.12)
19. גם אני בחולון סובלת מקריוקי על בסיס קבוע!
מסיבת קריוקי קבועה בבית פרטי של תימנים (בכלל קריוקי זו מחלה של תימנים, לא רק בחולון ממה שאני שומעת) עד 1-2-3 בלילה...לפעמים פעמיים בשבוע, ברמה שכל הבית סגור ועדיין שומעים. מאוד מפריע וחסר התחשבות, והמשטרה לא עושה כלום.
עד 2 בלילה! איזה 11 ,   ואיזה...הלואי 11   (10.11.12)
20. באופן מפליא, הקריוקי זה רק של אייל גולן ושות'
למישהו יש הסבר?? ,   ישראל   (10.11.12)
21. לא רק בחולון. זו מכת מדינה.עומר תיאר היטב.
לא צריך להיות פוליטיקלי קורקט, מבינים ורגישים מול התופעה הזו. צריך לקרא לדברים בשמם: מדובר בחבורות של בריונים אלימים, ערסים לכל דבר, שכופים את הבילוי הוולגרי והאגרסיבי שלהם על סביבם, ללא טיפת התחשבות או הבנה של מידת ההפרעה. אלה אותם אנשים שיצפרו לך בצומת, שישאירו לכלוך אחריהם באתרי טבע, שיחנו בחניה כפולה ועוד שלל מאפייני התנהגות שהופכים את החיים פה להרבה פחות נעימים. בעיה שניה היא המשטרה שאינה אוכפת את החוק ומעדיפה לענות בגסות ובחוסר סבלנות למתלוננים בטלפון, כי זה קל יותר. חשוב לזכור שעל פי חוק, התופעה הזו אסורה! ללא מגבלה של שעות. אסור להשמיע מוזיקה בשכונות מגורים, תחת כיפת השמיים ותוך שימוש במערכות הגברה ובעוצמה כזו. החוק מתיחס לרעש בלתי סביר ולא מגביל אותו לשעות או סיבות מסוימות ורעש בלתי סביר זה מה שנקבל במסיבות האלה, אם הם יורידו את הווליום לחצי. אני מאחל לכל הבבונים האלה שרק 10% ממנת הקללות והאיחולים שהם מקבלים מדי ערב יתממשו.
רפאל ,   כפר סבא   (10.11.12)
22. גם לראשון הבבונים האלה הגיעו!!!
פול ווליום בלי טיפת התחשבות... חוטף עצבים מזה וצריך לאטום את הבית כדי לא לאבד את זה לגמרי
גיא ,   מרכז   (10.11.12)
23. תומך לגמרי
ווואוו, ואני חשבתי שרק אני נפלתי על שכנים בבונים רעשניים וחסרי כל חוש שמיעה או רגש. תומך מאד ביוזמה
רמי ,   קרית אתא   (10.11.12)
24. איפה חותמים בבקשה לינק
זה לא טוב לכולם לשמוע את הזבל הזה בקולי קולת ולא רק ילדים ישנים בתשע גם ההורים שלהם שקמים בחמש בבוקר . נמאס מהערסים!! קולי קולות מחרישי אוזניים פשוט נורא ואיום חוצפה שאין כדוגמתה לאסור את זה לחלוטין אני אפתח עצומה לאסור את זה לגמרי שיעשו את זה במועדונים מרוחקים ושלא יטרידו אף אחד. ממתי להטריד נחשב חוקי????? אלוהים ישמור ממש לאא טוב לגור בארץ.
(10.11.12)
25. לא רק בחולון גם בנתניה יש ערסים בקרית השרון
(10.11.12)
26. גם בבת-ים יש אותה תופעה
איפה קישור לעצומה שנוכל לחתום גם.
נועה ,   בת-ים   (10.11.12)
27. יש פתרון, פשוט וקל. בלי להרעיש
שימו אוזניות על החוגגים. מסיבות שקטות... www.zsilence.co.il
ZSilence ,   הארץ   (10.11.12)
28. צודקים מליון אחוז צריך לחוקק חוק בכנסת מהר
(10.11.12)
29. לא בעד שיפסיקו לשיר
אני לדעתי צריך לשיר ולשמוח עד שעה 11 לפי החוק אך אני ממליץ בחום לעלות את רף הקנסות על הקמת רעש למחיר גבוה ולא להזהיר לפני הציבור השמח בשירו צריך להיות מודע לשעה ולהתחשב בשכנים אם זה לא מתאים לזמרי הקריוקי שילכו לאיזה אי מבודד מהעולם
יוסי ,   פתח תקוה   (10.11.12)
30. רעש לא סביר.
ביום לפני כשבועיים היתה בכפר יונה מסיבת קריוקי שקולה הגיע עד הישובים מהשכנים. פרדסיה וצור משה (קו אוירי של 2 ק"מ). איך אפשר להיות הסביב עם רמת רעש שמגיעה למרחק כזה?
מוטי ,   כפר יונה   (10.11.12)
תגובות נוספות 
הוסיפו תגובה 
הדפיסו את התגובות