הוסיפו תגובה 
הדפיסו את התגובות 
רכבת קלה: קנס של 993 שקל למשפחה אחת    רועי אלמן
1. קנס ברכבת
בושה וחרפה
דרשן הכהן פנחס ,   פתח תקוה   (01.04.12)
2. למה זה לא מפתיע?
כמו כל שירות שמותר להם להתעמר בלקוחות כך גם הרכבת הקלה. במקום לתת שירות נדמה להם שמותר להם הכל. לא לאפשר להם לתת דוחות!
דוד ,   מרכז   (01.04.12)
3. רקבת תקלה.
נמאס מהשחיתות ,   ירושלים   (01.04.12)
4. לא יאומן
(01.04.12)
5. אני לא אסע זה היחס די מפחיד גם לשלם וגם קנס.
ירושלמים תתעוררו   (01.04.12)
6. לי זה קרה בהונגריה
מחוסר ידיעה עליתי לרכבת עם כרטיס לא מנוקב, עצרו אותי פקחים וקבלתי קנס שילמתי וסתמתי את הפה. מה לעשות זה החוק ואי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש. עכשיו ההסתייגות אם יש הרבה מקרים כאלה נראה שמשהו לא בסדר בהסברה, אז סיטיפס צריכה להוסיף שלטים מאירי עיניים בתחנות וברכבות על אופן הכרטוס, כמובן שאם הפקחים לא התנהלו כשורה ובדרך ארץ אז לטפל בהם משמעתית ואף לפטרם. לצערי ולצערה של המשפחה הפקחים רק עשו את עבודתם.
ליאור   (01.04.12)
7. בושה שוטרים חכמים על חלשים הכי שווה שלהיות עבריין פה...
אזרח עצבני   (01.04.12)
8. בתקווה שגם מע"מ וגם מס הכנסה יקבלו את התמלוגים מהרכבת
נקווה שמישהו עוקב אחרי הקנסות שזה תשלום בפני עצמו והרשיות יודעות איך לקחת את המעשר שלהם.רשיות תתעוררו
nav לוד   (01.04.12)
9. בשורת ההפרטה!!!
מה כבר יכולנו לצפות מחברה פרטית שקיבלה סמכויות של מדינה?? בדיוק כפי שהפריטו את כביש 6 ונתנו להם סמכויות בלתי מוגבלות אך עשו עם הרכבת הקלה בירושלים. לא מספיק שהיא נוסעת משום מקום לשום מקום עוד נתנו לפקחים סמכויות של מדינה. לא יעלה על הדעת שהם ימשיכו לפעול כך ואף אחד לא יעשה כלום בנדון. הפקחים חייבים להיות מגוף אחר שמפקח על הרכבת הקלה כמו עירייה או משרד התחבורה. אני מוכן להתערב שהם מקבלים תמלוגים על מכסות של קנסות.
יורם   (01.04.12)
10. חמורות לשמה!!!
שיתביישו הפקחים! ממש חוסר דרך ארץ וכבוד!
(01.04.12)
11. לא לחינם מכנים את היהודי שיילוק, גם הבעלים של סיטי פס
ילכו ביום כיפור ויבקשו סליחה מבורא עולם אך לא ממשפחות אומללות.
האיש החושב ,   ירושלים   (01.04.12)
12. בושה וחרפה
(01.04.12)
13. משהו דפוק במערכת והאזרחים התמימים משלמים את המחיר
דוד ,   ירושלים   (01.04.12)
14. רכבת תקלה
ממש גועל נפש הם שילמו רק לא עשו זאת נכון למה לתת להם קנס על זה שהם שילמו אם לא היו משלמים אז באמת מגיע להם קנס אבל הם שילמו. אני לא יעלה לרכבת באופן שבו עובדים הפקחים בטח הם מקבלים פרמיות או תגמול על כל רישום קנס שהם נותנים
ריקי ,   ירושלים   (01.04.12)
15. תביעות קטנות
פנו לבית המשפט ויש לכם כתבה ובשפלה וביקשו פיצווים בסך 5000שקל תאמינו לי תנצחו
מאיר ,   לוד   (01.04.12)
16. אמר אחד חכם שנסיעה ברכבת הקלה עולה 180שח ורק לפעמים זוכים
והיא עולה 6.60 שר התחבורה לאן נאלמת ונעלמת???
רונן   (01.04.12)
17. לא מכיר את המקרה אבל...
לו המדינה הייתה מתנהלת ככה בכל נושא אז לא היו קומבינות ואנשים שנדחפים כמו בהמות לא משלמים ואחרי זה מה באמת? צריך לשלם? אוייש לא ידענו.. אל תהיי תמים אין קשר להפרטה ..ואגב כביש 6 ...אחרי שכמה בהמות חטפו קנסות כי לא שילמו ועיקלו להם את הרכב....פתאום אנשים משלמים בזמן....אני בעד שיעשו את זה בכל מקום ואז לא תשמע יותר ..לא ידענו לא שמענו..אני רק שאלה....חלאס...
גיא ,   תל אביב   (01.04.12)
18. ברור מאליו
כפי שזה ברור מאליו שעצם רכישת כרטיס האוטובוס מהווה תשלום, כך ברור מאליו לאנשים נורמטיבים שעצם רכישת כרטיס הרכבת מהווה תשלום. נשמע שאין לנו ברירה אלא להרתיע פקחים מהתנהגות כזו. צריך להקים אתר שבו יפורסמו שמם, תמונתם וכתובתם של פקחים שמתנהגים באופן לא הוגן ולא מוסרי. כשהילדים שלהם יתביישו ללכת לבית הספר, אולי הם ישנו את התנהגותם.
תל אביבית   (01.04.12)
19. למה יש לי הרגשה שהם מחרטטים?
משהו מסריח פה... מ2-3 נסיעות שלי ברכבת, הרבה דוסים וכל מיני זבלות מנסים לרמות ולא לשלם על הנסיעות... זה לא חדש, ישראלים\יהודונים הם חראות.
לבנבן   (01.04.12)
20. איזה זייני שכל סיטיפס...
"התשלום מתבצע רק לאחר שהנוסע מתקף את כרטיסו בתוך הקרון". לא, התשלום מתבצע ברגע שהלקוח *משלם כסף* עבור הכרטיס, שזה משהו שהוא עושה עוד לפני שהוא עולה בכלל לרכבת. הקטע של להעביר את הכרטיס במכונה אחרי זה, זה רק עניין פרוצדורלי. סיטיפס בכל מקרה כבר קיבלה את הכסף עבור הנסיעה. הפקחים גם לא אשמים, כי סיטיפס היא זו שנותנת להם את ההנחיות להיות כאלה מניאקים ולא מתחשבים. גועל נפש של ביריונות מצד החברה.
רומן   (01.04.12)
21. ערסים על הבוקר
מעניין איזו קבלת פנים היו עושים לה במאה שערים. וזה שהמשטרה שלנו לא מתפקדת לא אומר שאתם צריכים לסרב להראות ת.ז. את הסירוב לפקח אני עוד יכול להבין אבל לא את הסירוב לשוטר (שניהם ביצעו את התפקיד שלהם).
בב   (01.04.12)
22. חרם
ביום שני הבא מגיע לירושלים לא יעלה לרכבת. לכל תושבי ירושלים היקרים ולאזרחי המדינה תפעילו חרם גורף ותראו כמה כוח יש לאזרחי המדינה בידיים כמו החרם על שטראוס ותנובה ועכשיו נעבור לחרם על הרכבת הקלה נראה אותם שבוע חרם גורף ב ה צ ל ח ה חג פסח שמח וכשר לכל עם ישראל
גבי יעקב ,   רמת גן   (01.04.12)
23. זה מה שקורה כשאין תחרות. הרי אוטובוסים באותם הקווים בוטלו.
תוהה   (01.04.12)
24. לגיא
לא שמת לב כנראה אבל כתוב- הם אכן שילמו. הם קנו את הכרטיסים והכל והם לא ידעו שצריך להעביר אותם במכונת ניקוב מיוחדת! וגם זה די ישראלי ווולגרי מצידך לפני שאתה קורא בכלל את הכתבה לעומק ומבין מה קרה ישר להאשים- כן הם לא שילמו זה אשמתם ככה זה כל הישראלים... אז תפסיק להתנשא ותסתכל על עצמך כי לדעתי לפי התגובה הזאת גם אתה מאוד ישראלי לפי ההגדרה שלך...
הדר ,   רחובות   (01.04.12)
25. בכל העולם...
בכל העולם קונים כרטיס ויש לו תוקף: שעה, שעתיים, חצי יום. עולה כרטיסן? סבבה, מראים לו את הכרטיס וזהו. לא עולה? הכרטיס פג תוקף. לקנות ולנקב? למה ככה? איפה ההיגיון הפשוט והבריא? רואים משפחה, רואים כרטיסים ביד, רואים שהם לא מקומיים? מה... לא מקבלים הסבר? מה הם רובוטים? אם הם רובוטים אז שישימו מכשירי ניקוב אוטומטי בשער של הקרון. כמו שיש בחנויות כדי שלא יגנבו? שתהיה מסגרת שמזהה כרטיס ואם הוא עובר את השעה אז ה-"מגנטיות" שלו נדפקת, או משהו כזה. למרות שיש חכמולוגים ויש ערסים ויש כאלה שמנסים להתחכם, פקח אמור להפעים שיקול דעת ולהימנע מלהתייחס לכל אחד כאל פושע. למה להרוס לכל אחד תמים את היום. המלצה? שישלמו את הקנס ובמקביל שיתבעו את הרכבת על הפגיעה בכבוד, עוגמת נפש בסכום של פי 100 מגובה הקנס. הגיע הזמן שהפקחים לא "ישחקו" אותה בריונים בחסות החוק!!! אכיפה כן. בריונות והעלבת אנשים למען העלבה עצמה, בשום פנים ואופן לא.
YERUSHALMI BALEV   (01.04.12)
26. גמני קיבלתי קנס
ולא שילמתי. שיקפצו... אם הם רוצים נתראה בבית המשפט
לא ירושלמי ,   מרכז   (01.04.12)
27. סיטי קנס
(01.04.12)
28. נכון, אבל..
זה הטבע של העיריות פה וזה נראה בכל מקום, פרסמו את הרכבת המטומטמת הזאת כ"כ הרבה, אבל לא פרסמו איך זה הולך לעבוד, אני בטוח שבדלתות הכניסה לרכבת לא רשום "אנא, נקבו את הכרטיסים במכונה שמימין" או משהו כזה.. כמו שמקבלים דוחות חניה בערים, בגלל שלטים בפורג'עים לא מבינים מתי משלמים ומתי לא ומקבלים דו"חות כי זה סוג של הכנסה.
בר   (01.04.12)
29. הקנסות צריכים להגיע לקופת המדינה ולא לסיטיפס
אלון   (01.04.12)
30. רואים שהיית בכל העולם
דווקא זה מאד מקובל והגיוני ’’לנקב'' עם העלייה לרכבת. ככה לא צריך לקנות כרטיס בדיוק לפני הנסיעה. בגרמניה זה גם עובד ככה.
(01.04.12)
תגובות נוספות 
הוסיפו תגובה 
הדפיסו את התגובות